Bize Sorun

  •  
  •  
  •    •  
  •  
  • chapta
Sıkça Sorulan Sorular
Üye olmadan alisveris yapabilir miyim ?
Evet üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.
Üye olmak ücretli midir?
Sitemize Üyelik ücretsizdir.
Sifremi unutum, ne yapmaliyim?
Şifrenizi mail adresinize göndermek için şifremi unuttum sayfamızı kullanabilirsiniz.
Siparisim kaç gün içersinde elime ulasir?
Akşam 16,30'a kadar alınan siparişler aynı gün Sürat Kargoya teslim edilmektedir.  Teslimat süresi bulunduğunuz göre değişiklik göstermektedir. En geç 3 gün içerisinde tesliamatlar gerçekleşmektedir. 
Faydali Bilgiler
 

Polifoni hakkında,
Polifoni cihazin ayni anda varabildigi nota sayisidir.Polifoni olan bir cihaz ayni anda 128 notayi verebilir.Bu kadar yuksek polifoni sanki gereksizmis gibi gorunmesine ragmen midi ile multi track recording (coklu kanal kayidi) yapildiginda yada cok fazla pedal kullanilan parcalarda yuksek polifoninin onemi ortaya cikar.Aksi taktirde nota calinmasina ragmen yada tusa basilmasina ragmen bazi sesler duyulmayacaktir.

Piyano Egitimi için önerilen özellikler
 
Piyano Eğitiminde Müzik öğretmenlerininin tercih ettiği özellikler klavye sayısının  61 tuşlu (5 oktav ) Tuş hassasiyeti özelliği olması dolgulu tuşlu olması ses kalitesinin piyanoya yakın olması istenir. 
Tus Hassasiyeti nedir?
 Tuş hassasiyeti Piyano eğitiminde talep edilen bir özelliktir. Tuşa basma şiddetinize göre ilgili notadan az yada çok ses almanızı sağlar. 

Casio Orglarda tuş hassasiyeti Ctk-3200 ve sonrası modellerde mevcut. Orglarda 2 kademeli piyanolarda ise; 3 kademelidir.